Agape jest pomysłodawcą i organizatorem Konkursu Biuletynów Firmowych — ogólnopolskiego konkursu na najlepszą publikację firmową (custom publishing).

Celami Konkursu są wyłonienie najlepszych publikacji i pokazanie na ich przykładzie, w jaki sposób biuletyn firmowy może realizować cele oraz z jakich narzędzi dziennikarskich, graficznych i edytorskich korzystać, by magazyn spełniał standardy profesjonalizmu.

2015

Jubileuszowa, 15. edycja Konkursu Biuletynów Firmowych.
Zobacz laureatów 2015

2014

Konkurs Biuletynów Firmowych 2014 w kategorii biuletyn wewnętrzny wygrał „Biromaniak” Grupy Żywiec Polska. Najlepszym biuletynem zewnętrzny został „Magazyn Mercedes-Benz”. W kategorii biuletynów elektronicznych najlepszy okazał się debiutant „Pod Sufitem” firmy Knauff AMF. Pierwszym biuletynem instytucji został „Gajusz” Fundacji Gajusz. Tytuł najlepszego projektu jednorazowego powędrował do firmy Energa za raport CSR „Nasza Odpowiedzialność 2012”.
Zobacz laureatów 2014

2013

13. edycja Konkursu Biuletynów Firmowych w kategorii biuletyn wewnętrzny padła łupem biuletynu „ÇA va!”, Credit Agricole Bank Polska. Najlepszym biuletynem zewnętrzny okazał się debiutant „Diners Club Magazine” firmy Diners Club Polska. Newslettery ponownie zdominował „Newsletter Przemysłów Kreatywnych” wydawany przez Urząd Miasta Łodzi, a w kategorii instytucji niemal całe podium zdominował Polski Komitet Olimpijski z „Olimpionikiem” na czele. Z projektów jednorazowych wygrał „Raport Roczny 2012”, Pelion Healthcare Group.
Zobacz laureatów 2013

2012

Nagrodę główną w 12. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych w kategorii biuletyn wewnętrzny otrzymała PKP Energetyka za swój projekt „Dobra Energia”. Pierwsze miejsce za najlepszy biuletyn zewnętrzny („Gorzką Czekoladę”) odebrała firma Sanofi-Aventis. W tym roku najlepszym biuletynem elektronicznym okazał się „Newsletter Przemysłów Kreatywnych” wydawany przez Urząd Miasta Łodzi. Natomiast najlepszym biuletynem instytucji został projekt Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego „Zmieniamy Podlaskie”. Laureatem pierwszego miejsca w ostatniej już kategorii, jaką był projekt jednorazowy, została „Kronika” Fabryki Obrabiarek Rafamet.
Zobacz laureatów 2012

2011

11. edycja Konkursu Biuletynów Firmowych przyniosła nowy rekord frekwencji. We wszystkich 5 kategoriach startowały aż 122 prace. W tej niezwykle zaciętej rywalizacji w kategorii biuletyn wewnętrzny po raz pierwszy wygrał „Biromaniak” Grupy Żywiec. Najlepszą publikacją w kategorii biuletyn zewnętrzny okazał się „Wittchen Magazyn” firmy Wittchen – startujący już z sukcesami w poprzednich edycjach Konkursu. Najlepszym spośród newsletterów okazał się „coffeeteam voice” firmy CHI Polska, przełamując wieloletnią dominację Kompanii Piwowarskiej. Wśród biuletynów instytucji najwięcej punktów uzyskał startujący ponownie „Kwartalnik Gajusza” Fundacji Gajusz. Natomiast zwycięzcą projektów jednorazowych został „Folder informacyjny dla Lotniska Chopina w Warszawie” Portów Lotniczych.
Zobacz laureatów 2011

2010

W Konkursie Biuletynów Firmowych 2010 prace startowały w 5 kategoriach. W kategorii biuletyn wewnętrzny wygrał „Nasz Krąg” firmy Allianz Polska, najlepszym zewnętrznym magazynem wyróżniono „Sense of Beauty” Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris, a najlepszym spośród newsletterów okazał się „Piwowarski Serwis Informacyjny” Kompanii Piwowarskiej.
Zwycięzcą projektów jednorazowych został „Raport roczny 2009” Ergo Hestii, natomiast najlepszym biuletynem instytucji wyróżniono „Program koncertowy miesięczny” Filharmonii Łódzkiej.
Zobacz laureatów 2010

2009

W Konkursie Biuletynów Firmowych 2009 w kategorii biuletyn zewnętrzny wygrał „Private Banking” firmy Noble Bank, który dwa lata wcześniej zajął miejsce 3. W kategorii wewnętrznej po raz kolejny najlepszy był „Świat Piwa” Kompanii Piwowarskiej, a wśród newsletterów zwyciężył „Biuletyn KRN.pl”, KRN Media.
Zobacz laureatów 2009

2008

Konkurs Biuletynów Firmowych 2008 pokazał dominację „Sense of Beauty” Laboratorium Dr Irena Eris. Magazyn startował w Konkursie po raz trzeci i trzeci raz zwyciężył w kategorii biuletyn zewnętrzny. Natomiast w kategorii wewnętrznej na najwyższy stopień podium powrócił „Świat Piwa” Kompanii Piwowarskiej. W kategorii elektronicznej trzeci raz z rzędu najwyższe laury zdobył newsletter „Piwowarski Serwis Informacyjny” Kompanii Piwowarskiej.
Zobacz laureatów 2008

2007

W Konkursie Biuletynów Firmowych 2007 w kategorii biuletyn zewnętrzny ponownie zwyciężył magazyn „Sense of Beauty” Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris. Zmiana lidera nastąpiła w kategorii wewnętrznej. Tym razem najlepszy okazał się magazyn „Komar” firmy Comarch. Biuletyny elektroniczne nadal zdominowane są przez „Piwowarski Serwis Informacyjny” Kompanii Piwowarskiej – newsletter ten po raz drugi został sklasyfikowany na pierwszym miejscu w trzyletniej historii startów.
Zobacz laureatów 2007

2006

W Konkursie Biuletynów Firmowych 2006 startujący po raz pierwszy magazyn „Sense of Beauty” Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris zwyciężył w kategorii biuletyn zewnętrzny. Podobnie było w kategorii wewnętrznej, gdzie najwyższe laury zdobył biuletyn „Hapowo” firmy HP Polska. Natomiast w kategorii biuletyn elektroniczny pierwsze miejsce zdobył „Piwowarski Serwis Informacyjny” Kompanii Piwowarskiej, startujący po raz drugi w Konkursie.
Zobacz laureatów 2006

2005

W Konkursie Biuletynów Firmowych 2005 w kategorii biuletyn zewnętrzny zwyciężył „Inwestor Finansowy” Warszawskiej Grupy Inwestycyjnej, w kategorii biuletyn wewnętrzny „Nasza Paczka” firmy Philip Morris Polska, a w kategorii biuletyn elektroniczny po raz trzeci z rzędu „Kurier BRE Banku” firmy BRE Bank.
Zobacz laureatów 2005

2004

W Konkursie Biuletynów Firmowych 2004 biuletyny rywalizowały w trzech kategoriach: biuletyn wewnętrzny, biuletyn zewnętrzny i biuletyn elektroniczny. Zwyciężyły: „Formuła Allianz” firmy TU Allianz Polska w kategorii biuletyn zewnętrzny, po raz drugi „Świat Piwa” firmy Kompania Piwowarska w kategorii biuletyn wewnętrzny i także kolejny raz „Kurier BRE Banku” firmy BRE Bank w kategorii biuletynu elektronicznego.
Zobacz laureatów 2004

2003

W Konkursie Biuletynów Firmowych 2003 biuletyny rywalizowały w trzech kategoriach: biuletyn wewnętrzny, biuletyn zewnętrzny i biuletyn elektroniczny. Zwyciężyły: „Strategie Biznesu” firmy SAP Polska w kategorii biuletyn zewnętrzny, „Świat Piwa” firmy Kompania Piwowarska w kategorii biuletyn wewnętrzny i „Kurier BRE Banku” firmy BRE Bank w kategorii biuletynu elektronicznego.
Zobacz laureatów 2003

2002

W drugiej edycji Konkursu biuletyny rywalizowały w dwóch kategoriach: biuletyn wewnętrzny i biuletyn zewnętrzny. Zwyciężyły: „Nasz Krąg” firmy TU Allianz Polska w kategorii biuletyn wewnętrzny i „Empik News” firmy Empik w kategorii biuletyn zewnętrzny.
Zobacz pierwsze dziesiątki i wyróżnionych 2002

2001

W pierwszej edycji Konkursu zwyciężyły: „Baton” firmy British American Tobacco Polska w kategorii biuletyn wewnętrzny i „One Way Mirror” firmy SMG/KRC w kategorii biuletyn zewnętrzny. Wyróżnienie za pomysł na wydawanie biuletynu dla pracownic będących na urlopach macierzyńskich otrzymał biuletyn „Mam Dziecko” firmy Fortis Bank Polska.